Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. X

Detaylı Bilgi.

Grup Şirketler

img

Otomatik Kepenk

2005 yılında kendi bünyesinde otomatik kepenk ve kapı sistemleri üretip satışını yapmak amacı ile kurulmuş olan Soydaş Grup bu güne kadar birçok projenin altına imzasını atmıştır. Otomatik kapı ve kepenk sistemleri alanında deneyimli ve konusunda uzman kadromuz ile endüstriyel tesislerden toplu ulaşım tesislerine, tekstil ve giyim firmalarından market, restoran ve kültür merkezlerine kadar uzanan geniş bir yelpazede müşteri ihtiyaç ve taleplerine cevap verebilecek şekilde otomatik kapı ve kepenk sistemleri üretmekteyiz.

Cam Balkon

16 yıldır alüminyum ve cam sektöründe yer alan firmamız ürün yelpazesine 1999 yılında katlanır cam balkon sistemini de eklemiştir. Cam balkon da uygun fiyat ile kaliteyi ön planda tutan Soydaş Grup, balkon proje aşamasından satışa kadar üretmiş olduğu cam balkon sistemlerini kontrolden geçirerek müşterilerine sunmaktadır. Bize duyduğunuz güven ve sizden aldığımız olumlu tepkilerle on binlerce cam balkon imalat ve uygulamasına imza atmış olan firmamız, her aşamada en iyisini ve en kalitelisini sunmaya devam edecektir.

Ferforje

16 yıllık tecrübemizle ferforje sanat atölyesi çatısı altında imalatlar yapıp siz değerli müşterilerimize hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Demirden ne istiyorsanız bizler size istediklerinizi vermek için çalışacağız. Neler isteyebileceğinizi şu başlıklar altında sıralayabiliriz; Ferforje merdiven korkulukları, ferforje balkon korkulukları, ferforje bina giriş kapıları, ferforje bahçe giriş kapıları, ferforje bahçe duvar üstü korkulukları, ferforje pencere korkulukları, ferforje ve spiral merdiven, koruma kapıları. Yaptığımız ürünlerin hepsi el işçiliğidir. Demirin yumuşaklığı sayesinde sınırsız figürlerle ürünlerimize şekiller verebilmekteyiz. Biz demiri öfkeyle değil aşkla dövüyoruz. Onun için bize itaat ediyor. Biz ne olmasını istiyorsak demir onu oluyor. Demir binlerce yıldır insanlara en güzel dekoru cömertçe yaşatıyor. Bizim işimiz bu.!

Çelik Kapı

Firmamız 1997 yılında demir ferforje imalatı yaparken yine aynı yılda çelik kapı imalatında bir boşluk görüp bu sektöre girmiştir. Soğuk demir ferforje üretimi yaparken çelik kapı sektöründe kalite ve estetik zayıflığını gören firmamız bu vesileyle sektöre adımını atmıştır. Amacımız tam emniyetli, tam estetik çelik kapı üretmekti ve bunu siz değerli müşterilerimizin söylemleriyle başardık. Amacımız zamana karşı koymak değil zamanda yarışmaktır.