Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. X

Detaylı Bilgi.

Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda

1986 yılından bu yana tam 35 yıldır inşaat sektörünün birçok alanında faaliyet gösteren SOYDAŞ GRUP, yapmış olduğu yatırımları ile hem projelendirme hem de üretim aşamalarında tecrübe ve teknolojiyi birbirinden ayırmadan çağdaş, güvenli ve yatırım değeri yüksek projelere imza atmaya devam ediyor. Siz değerli ev sahiplerine, yaşamları boyunca mutlu olacağı ve hak ettiği standartları karşılayan projeler hazırlıyor. SOYDAŞ GRUP, Kentsel Dönüşüm ile İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin birçok bölgesinde çok sayıda konut, site ve işyeri benzeri projelere imza atmış ve tamamlamıştır. SOYDAŞ GRUP, bilgi birikimi, yasal mevzuata hakimiyeti ve deneyimi ile sizlere sunduğumuz çeşitli kentsel dönüşüm hizmet çözümlerini inşaat sektörde öncü olarak tasarlamış geliştirmiş ve sizler için uygulamaktadır. Tamamladığımız projeler ve referanslarımız, gelecekte altına imza atacağımız tüm projelerdeki taahhütlerimizin teminatıdır.

Yapı sektöründe

Güven

Her şeydir...

  • Azim
  • Başarı
  • Tecrübe
  • Güven
img

Vizyonumuz

Kalite bizim için standarttan öte yaşam biçimdir. Deprem yönetmeliğine uygunluk birinci kuraldır. Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde sektörünün lider firmaları ile çalışıyoruz. Dürüstlüğümüz ve saygınlığımız sayesinde kamu ve finans kurumları ile sağlam bir güven oluşturmaya devam ediyoruz. Verdiğimiz tüm sözleri zamanında yerine getiriyoruz. Sizi, en az sizin kadar düşünerek taahhütlerimizi eksiksiz sonuçlandırıyoruz.

Misyonumuz

Hayata geçirdiğimiz projelerdeki nezih aile ortamının korunmasına gayret gösteriyoruz. Tüm projelerde, sıcak komşuluk ilişkilerini yıllarca devam ettirecek köprüleri kuruyoruz.

img